Ayvalık Belediyesi’nin 2023 Yılı Bütçesi Oy Birliğiyle 465 Milyon Lira

Kuzey Ege’nin turizm sektöründeki nazar boncuğu şehri Ayvalık’ta Ekim ayı olağan meclisi ikinci oturumunda Vural Sineması Nejat Uygur Sahnesi’nde toplanan Belediye Meclisi, bütçeyi yüzde 100’ün üzerinde artırarak, 2023 mali yılı için 465 milyon lira olarak belirledi.

 

Meclis onayından geçen bütçede en büyük pay ise sırasıyla: İşletme ve İştirakler, Fen İşleri ve Mali Hizmetler müdürlüklerinin oldu. Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin hazırlanan bütçenin tüm Ayvalık’a hayırlı uğurlu olmasını diledi.

 

Ayvalık Belediyesi’nin 2023 yılı mali bütçesi, ekim ayı olağan belediye meclis toplantısında yapılan görüşmelerin ardından oy birliğiyle kabul edildi. Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, hazırlanan bütçeyi icracı bütçe olarak değerlendirerek, belediye olarak mali disiplini sağladıklarını söyledi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Ayvalık Belediyesi’nin 2023 Yılı Bütçesi Oy Birliğiyle 465 Milyon Lira için yorumda bulun

    Ayvalık Belediyesi’nin 2023 Yılı Bütçesi Oy Birliğiyle 465 Milyon Lira için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Ayvalık Belediyesi’nin 2023 Yılı Bütçesi Oy Birliğiyle 465 Milyon Lira için ilk yorumu yapabilirsin.