Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan taziye telefonu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Mardin’in Derik ilçesindeki trafik kazasında yaşamını yitiren Ünal Ekinci’nin ailesini telefonla arayarak başsağlığı dileklerini iletti.

İçişleri Bakanlığı’nın sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, Erdoğan’ın Derik’te yaşanmış olan trafik kazasında yaşamını kaybeden Ekinci’nin ailesine taziye dileklerini ilettiği telefon görüşmesine yer verildi.

Aileyle İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun telefonundan görüşen Erdoğan, şu ifadeleri kullandı:

“Başınız sağ olsun, Allah sabırlar versin. Rabbim taksiratını hasenata tebdil etsin, cennetiyle cemaliyle müşerref kılsın. Tüm aileye başsağlığı dileklerimi iletiyorum. Yüreğimiz dağlandı, milletçe dağlandı. Bu şekilde büyük bir felaket, bu şekilde büyük bir kaza bizleri milletçe üzdü. Manisa’daydım, haberi orada aldım. Rabbim sabrınızı artırsın inşallah.”

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Mardin'deki kazada hayatını kaybeden Ekinci'nin ailesine taziye telefonu Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan taziye telefonu için yorumda bulun

    Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan taziye telefonu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan taziye telefonu için ilk yorumu yapabilirsin.