Ekonomi

Enuygun, global markası Wingie'nin büyüme yolculuğunda Travelport'la anlaştı

Avrupa, Ortadoğu ve Afrika bölgesinin (EMEA) önde gelen seyahat pazar yeri WINGIE ENUYGUN GROUP (WEG), sunduğu tüm seyahat hizmetlerini daha fazla tüketiciye ulaştırarak global büyümesini desteklemek için küresel dağıtım sistemi Travelport ile ortaklığını genişletti.  

Yapılan yeni anlaşma kapsamında WEG, daha çok seyahat severe ulaşabilmek için hizmetlerini Travelport+ platformu aracılığıyla sunacak.  Travelport’un gelişmiş online seyahat teknolojisi sayesinde dünyanın farklı yerlerinden WEG müşterileri, seyahat planları için en iyi seçenekler arasından kendilerine uygun olanı kolayca rezerve edebilecek.

Kapsamı genişletilen ortaklıkla WEG, 2024 yılı bitene kadar WINGIE markasıyla kullanıcılarına ENUYGUN’da hali hazırda sunduğu otel ve araç kiralama ürünlerini sunmayı hedefliyor.

Travelport’taki hizmet teknolojileri, WEG kullanıcılarına olası rezervasyon değişikliklerinde sorunsuz bir hizmet ve destek sunulmasını sağlayacak. Bu sayede WEG hedeflerine emin adımlarla ilerleyecek.

Bu stratejik gelişmeyi yorumlayan Travelport’un Küresel Operatörler için Küresel Başkan Yardımcısı ve Yönetici Direktörü Mark Meehan, ‘‘WEG ile kapsamı genişletilmiş yeni iş birliğimiz Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgesinin (MENA) yanında Orta Asya’da da online seyahate yön verecek. İş birliğimiz sayesinde tüketiciler daha fazla seyahat seçeneğine, sorunsuz rezervasyon ve hizmet deneyimlerine kolayca ulaşabilecek. Travelport+, MENA ve dünya genelinde daha fazla ülkeye yayıldıkça WEG de daha çok kişiye ulaşarak hedeflerine emin adımlarla ilerlemeye devam edecek’’ dedi.

Wingie Enuygun Group (WEG) CEO’su Çağlar Erol ise, ‘’Travelport+, işimiz için hayati önem taşıyan online seyahat çözümlerini eksiksiz sunduğunu ve çevikliğini kanıtladı. Tüm bu içeriğiyle de WEG’in daha çok kullanıcıya ulaşması için gereken içerikleri ve olanakları sağlıyor. Bu ortaklığın EMEA Bölgesi’nde turizm sektörünün gelişimini olumlu etkilemesini ve sektörün büyümesine katkı sağlamasını bekliyoruz. Yeni pazarlara açılırken büyüme stratejimizi desteklemek için tercih ettiğimiz GDS ortağımız Travelport ile çok büyük başarılara imza atacağımızı düşünüyoruz.’’

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Benzer Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu