Kanalizasyondan çıkanlar şoke etti: Tonlarca ıslak mendil, paçavra

Lüleburgaz Belediyesi’nin İSKİ’nin “Yürüyen Fabrika” lakaplı kombine kanal açma makinesiyle ana kollektör hatlarında gerçekleştirdiği temizlik çalışmaları sonucunda kanalizasyondan 160 ton ıslak mendil, paçavra ve kum çıkarıldı.

 

Lüleburgaz Belediyesi’nin geçtiğimiz hafta İSKİ iş birliği ana kollektör hatlarında yaptığı temizlik çalışmaları sona erdi. Biyolojik Arıtma Tesisi’ne giden bin 800 metre uzunluğundaki ana kollektör hattında yapılan temizlik sonucunda çıkan malzemeler ekipleri şoke etti.

 

Hatlar temizlendi

İSKİ’nin Yürüyen Fabrika lakaplı kombine kanal açma aracıyla gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında kentin tüm hatlarının birleştiği ana kollektör hattında yaşanabilecek herhangi bir tıkanıklığın önüne geçilmiş olundu. Temizlenen bin 800 metre uzunluğundaki hattan toplam ağırlığı 160 tona ulaşan ıslak mendil, paçavra, kum ve çakıl gibi malzemeler çıkarıldı.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Kanalizasyondan çıkanlar şoke etti: Tonlarca ıslak mendil, paçavra için yorumda bulun

    Kanalizasyondan çıkanlar şoke etti: Tonlarca ıslak mendil, paçavra için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kanalizasyondan çıkanlar şoke etti: Tonlarca ıslak mendil, paçavra için ilk yorumu yapabilirsin.