Mezarlıklarda bakım- onarım çalışmaları sürüyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Şube Müdürlüğü ekipleri, mezarlıklarda bakım,  onarım ve temizlik çalışmalarını sürdürüyor. 

 

Antalya Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Şube Müdürlüğü ekipleri, Akseki ilçesinde de mezarlıklar için mahallelerden sıklıkla gelen talepleri değerlendirerek çalışma başlattı. Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından yapılan bakım-onarım-yapım işi çalışmaları kapsamında kilit taşı, namazgah ve tel çit çalışması belirlenen program çerçevesinde devam ediyor.

 

 GENEL TEMİZLİK YAPILIYOR

Büyükşehir ekipleri, Korkuteli Garipçe Mezarlığı’nda, ot temizliğinin yanı sıra ağaç budaması da yaptı. Ekipler, vatandaşların mezarlık ziyaretini daha temiz ve düzenli bir ortamda gerçekleştirebilmesi için mezarlığın genel temizliğini de gerçekleştirdi. 

 

TEL ÇİT ÇALIŞMASI

Kemer ilçesi Ketenbelen Mezarlığı’nda ise tel çit çalışması yapıldı. Gelen şikayetler doğrultusunda bazı servis araçlarının ve otobüslerin mezarlık içinde bulunan hayratlarda araçlarını yıkadığının tespit edilmesi üzerine çalışma yapıldı. Mezarlığın etrafını tel çitle çeviren ekipler ayrıca mezarlığın girişine sürgülü demir kapı yaptı.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Mezarlıklarda bakım- onarım çalışmaları sürüyor için yorumda bulun

    Mezarlıklarda bakım- onarım çalışmaları sürüyor için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Mezarlıklarda bakım- onarım çalışmaları sürüyor için ilk yorumu yapabilirsin.