Kültür & Sanat

Pokémon Yeni Ufuklar dizisi Netflix'te başlıyor!

Daha önce hiç görülmemiş bir hikâyeye sahip olan Pokémon Yeni Ufuklar dizisi, Friede ve Kaptan Pikachu gibi birçok karakterin de yer aldığı aksiyon dolu maceralarına sevenlerini davet ediyor. 

Uçsuz bucaksız Pokémon dünyasında yeni bir macera başlıyor! Benzersiz bir hikâye örgüsüne sahip olan Pokémon Yeni Ufuklar dizisinde izleyiciler, nefes kesici maceralara dalan Friede ve Kaptan Pikachu gibi unutulmaz karakterlerin maceralarına konuk oluyor. Pokémon severler bu evrenin derin sırlarını keşfeden kahramanları Liko ve Roy ile daima yanlarında olan partner Pokémonları Sprigatito ve Fuecoco’nun peşinden heyecanla sürükleniyor. 

Indigo Akademisi’ne gelen Liko adlı bir kızın ilk partner Pokémon’u Sprigatito’yu almasıyla başlayan hikâyede Liko çok geçmeden kendini taktığı kolyeyi almaya kararlı gizemli bir grup olan Kaşifler tarafından takip edilirken buluyor. Fakat Kaşiflerin bilmediği bir şey varsa o da Liko’nun bu yolda yalnız olmadığıydı. Liko; Friede, Kaptan Pikachu ve diğer Rising Volt Tackler’in hava gemileri tarafından koruma altına alınıyor. 

Bu sırada, üzerinde taşıdığı Kadim Poké Topu’nun içinde saklanan sırdan habersiz Roy adında bir çocuk, Pokémon Eğitmeni olmayı hayal ediyor. Liko, Roy ve Rising Volt Tackler’lar yeni ufuklara yelken açarken, onları ne tür keşifler bekliyor?

Merakla beklenen Pokémon Yeni Ufuklar dizisi, 7 Mart 2024 tarihi itibariyle Türkiye’de yalnızca Netflix’te yayınlanıyor.
 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Benzer Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu