Teknoloji

PUBG MOBILE ve küresel anime fenomeni SPY×FAMILY'den iş birliği

PUBG MOBILE, dünyanın pek çok ülkesinde hayranı bulunan SPY×FAMILY serisi ile yepyeni bir ortaklık kurduğunu duyurdu. İş birliği kapsamında savaş alanına ünlü anime serisinden çeşitli içerikler eklenecek.

Dünyanın en popüler mobil oyunlarından PUBG MOBILE, bugün uluslararası anlamda hayran kitlesi bulunan manga ve anime serisi SPY×FAMILY ile yepyeni bir ortaklık kurduğunu duyurdu.

Eleştirmenler tarafından beğeni toplayan SPY×FAMILY; rakip ülkeler Westalis ve Ostania arasındaki kırılgan barışı tehdit eden bir komployu engellemekle görevlendirilen Twilight kod adlı bir casusun hikâyesini anlatıyor.

Ostanialı hedefiyle temasa geçmek için Twilight, Loid Forger kimliğini alıp “çocuğunu” prestijli bir okula kaydetmeli. Ancak haberi yoktur ki evlatlık kızı Anya zihin okuyabilen bir medyum ve yeni eşi Yor ise gizli bir suikastçıdır. Dünyanın barışı, birbirlerinden gerçek kimliklerini saklayan üç kişilik bir ailenin ellerine teslim edilmiştir.

SPY×FAMILY 35 milyondan fazla tiraj elde etti

Mart 2019’dan beri “Shonen Jump+”ta tefrika edilen Tatsuya Endo’nun orijinal eseri, sayısız manga ödülü kazandı ve Mart 2024 itibariyle toplam 13 ciltte 35 milyondan fazla tiraj elde etti.

PUBG MOBILE dünyaca ünlü anime başlıklarıyla yaptığı iş birlikleriyle biliniyor

PUBG MOBILE geçmişte DRAGON BALL SUPER, NEON GENESIS EVANGELION ve JUJUTSU KAISEN gibi dünyaca ünlü anime serileriyle iş birliği yapmıştı. SPY×FAMILY ile gerçekleştirdiği ortaklık kapsamında da marka, savaş alanlarına anime serisinden çeşitli yeni içerikler sunacak.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Benzer Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu