Teknosa Hatıra Ormanı e-atıklarla büyüyecek

Türkiye teknoloji perakendeciliğinin ve e-ticaretin öncü markası Teknosa, TeknoClub üyeleri adına Ege Orman Vakfı iş birliği ile oluşturduğu hatıra ormanını elektronik atıklarla büyütecek. Teknosa, 14 Ekim Uluslararası E-Atık Günü’nde başlattığı proje ile bundan sonra mağazalarına elektronik atık getiren her bir müşterisi için hatıra ormanına bir fidan bağışı yapacak.

 

Doğal kaynakların tasarruflu kullanımı, döngüsel ekonomiye katkı, toplumsal cinsiyet eşitliği ve yenilenebilir enerji kullanımı gibi alanlardaki sürdürülebilirlik çalışmalarına ağırlık veren Teknosa, sadakat programı TeknoClub üyeleri için Ege Orman Vakfı iş birliği ile oluşturduğu hatıra ormanını farklı projelerle büyütüyor. Müşterilerini daha çevreci bir dünya için teşvik eden Teknosa, 14 Ekim Uluslararası E-Atık Günü’nde başlattığı proje ile bundan sonra mağazalarına elektronik atık getiren her bir müşterisi için hatıra ormanına bir fidan bağışı yapacak.

 

“Dünyayı birlikte yeşertelim” mottosuyla Ege Orman Vakfı iş birliğiyle Manisa’nın Soma ilçesine bağlı Işıklar’da “Teknosa TeknoClub Müşterileri Ormanı” oluşturan Teknosa, farklı adımlarla ormana yeni fidanlar eklemeyi sürdürecek. 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Teknosa Hatıra Ormanı e-atıklarla büyüyecek için yorumda bulun

    Teknosa Hatıra Ormanı e-atıklarla büyüyecek için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Teknosa Hatıra Ormanı e-atıklarla büyüyecek için ilk yorumu yapabilirsin.